Wydarzenia

MEDAL 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI DLA NAUCZYCIELA „BUDOWLANKI”

W jubileuszowym roku 100 rocznicy odzyskania Niepodległości, Prezes Rady Ministrów postanowił wyróżnić osoby szczególnie zasłużone, związane z odzyskaniem Niepodległości i zaangażowane na rzecz przemian demokratycznych w Polsce.

UWAGA KONKURS - „JESTEM ROZWAŻNY NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH"

Urząd Miasta Krosna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat promujący akcję pn. „JESTEM ROZWAŻNY NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH”, skierowaną do dzieci i młodzieży szkół podstawowych miasta Krosna.

Przy deserze o Niepodległej w ZSP 2

,,Przy deserze o Niepodległej" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

7 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie odbyło się spotkanie ,,Przy deserze o Niepodległej".

Erazmus +, uczniowie ZSP 1 z wizytą w Niemczech

„Szczepanik” w Niemczech w ramach programu ERASMUS+

W dniach od 4 do 10 listopada 2018 roku grupa uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie przebywała w Niemczech w miejscowości Orscholz, realizując kolejny etap programu ERASMUS+

XV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej w MZS 8

XV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej już za nami

W dniu 13 listopada 2018 r. w artKinie odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna – Piotra Przytockiego, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 i RCKP z okazji...

spotkanie organizacyjne

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego - Erasmus+ pn. „Cyfrowa edukacja”

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego rozpoczął realizację nowego projektu w ramach Programu Erasmus+ pn. „Cyfrowa edukacja”

1 | 2 | 3 | 4 | 5  >>  108
krosno.pl

wersja mobilna