klown

Integracyjny Piknik Rodzinny - 23 września 2018 roku bądź razem z nami.

Stowarzyszenie „Lepsze Jutro” i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krośnie kolejny raz zapraszają dzieci i młodzież z rodzinami na Integracyjny Piknik Rodzinny - 23.09.2018 r.- niedziela- od godziny 14.00, na terenie Ośrodka przy ul.Bema 46.

szkolenie z zakresu TIK w Portugalii

Edukacja bez granic – nauczyciele ZSP nr 2 w Krośnie szkolą się na Malcie i w Portugalii

Nauczyciele ZSP nr 2 w Krośnie nie boją się wyzwań i podejmują kolejne przedsięwzięcia, aby utrzymać wysoki poziom kompetencji zawodowych.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego...

Motywacyjny Program Stypendialny Miasta Krosna zasady przyznawania stypendiów na rok szkolny 2018/2019

Przypominamy uczniom krośnieńskich dotychczasowych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o możliwości ubiegania się na rok szkolny 2018/2019 o stypendium motywacyjne w ramach Motywacyjnego Program Stypendialny Miasta Krosna oraz informujemy o zmianach.

materiały biurowe

Nabór wniosków na stypendia szkolne na rok szkolny 2018/2019

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów na rok szkolny 2018/2019, przypominamy najważniejsze informacje, przydatne przy ubieganiu się o pomoc.

wesoły autobus

Dofinansowanie do biletów miesięcznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019

Nowy rok szkolny 2018/2019, a wraz z nim nowe możliwości - Miejski Program Wyrównywania Szans Edukacyjnych został rozszerzony o uczniów klas czwartych techników krośnieńskich szkół ponadgimnazjalnych.

1 | 2 | 3 | 4 | 5  >>  105
krosno.pl