Aktualności

Czysta Energia - spotkanie dla osób, którym zamontowano kolektory słoneczne

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, którym w ramach projektu "Czysta Energia" zainstalowano kolektory słoneczne, do podpisania dokumentów odbioru i instruktażu bezpiecznej obsługi kolektorów słonecznych. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek

Czysta Energia - spotkanie dla osób, którym zamontowano instalacje fotowoltaiczne

Serdecznie zapraszamy uczestników projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”, w części instalacji fotowoltaicznych, na spotkanie które odbędzie się w dniu 21 listopada

Czysta Energia - kolektory słoneczne i możliwość rozbudowania instalacji o zasobnik

W ramach projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne” zbliżamy się do zakończenia części projektu dotyczącej kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych (...)

Czysta Energia - jest jeszcze kilka wolnych instalacji

Informujemy, że posiadamy jeszcze wolne instalacje gruntowych pomp ciepła o mocy 6 kW. Koszt jednej instalacji o mocy 6 kW wynosi dla mieszkańca 27 432 zł. Pozostała kwota 27 300 zł, czyli uzupełnienie do całkowitej wartości instalacji (...)

Grafika - projekt Czysta Energia

Czysta energia - ważne informacje dla uczestników projektu

Informacje ważne dla uczestników projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne” w części kotły na biomasę i gruntowe pompy ciepła.

"Czysta energia": solary i fotowoltaika na półmetku. Są jeszcze wolne miejsca w projekcie

Prace związane z montażem paneli słonecznych i instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu „Czysta Energia” są na półmetku. – Wszystko przebiega zgodnie z planem – zapewniają pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krosna i dodają (...)

1 | 2 | 3 | 4 | 5  >>  6
krosno.pl

wersja mobilna