Aktualności

Grafika - projekt Czysta Energia

Czysta energia - ważne informacje dla uczestników projektu

Informacje ważne dla uczestników projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne” w części kotły na biomasę i gruntowe pompy ciepła.

"Czysta energia": solary i fotowoltaika na półmetku. Są jeszcze wolne miejsca w projekcie

Prace związane z montażem paneli słonecznych i instalacji fotowoltaicznych w ramach projektu „Czysta Energia” są na półmetku. – Wszystko przebiega zgodnie z planem – zapewniają pracownicy Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krosna i dodają (...)

Instalacje fotowoltaiczne - realizacja krok po kroku

Warunkiem wykonania instalacji fotowoltaicznej u Mieszkańca jest umieszczenie na podstawowej liście uczestników Projektu oraz spełnienie pozostałych wymogów wynikających z Regulaminu uczestnictwa w Projekcie. Zobacz jakie kolejne działania musisz podjąć.

Czysta Energia - postęp prac w projekcie. Ogłoszono kolejne przetargi: na kotły C.O i GPC

Ruszyły prace związane z montażem instalacji fotowoltaicznych i solarnych na dachach w Krośnie i Krościenku Wyżnym. Zakończyły się przeglądy techniczne poszczególnych nieruchomości w celu ustalenia szczegółowych warunków wykonania instalacji oze.

Czysta Energia - postęp prac w projekcie

Rozpoczęły się działania związane z montażem instalacji fotowoltaicznych i solarnych w ramach realizacji projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne” (...)

Czysta Energia - pytania mieszkańców dotyczące fotowoltaiki

Podczas spotkania z mieszkańcami (28.05) pojawiło się wiele pytań dotyczących instalacji fotowoltaicznych montowanych w ramach projektu "Czysta Energia". Publikujemy niektóre z nich, wraz z odpowiedziami.

1 | 2 | 3 | 4 | 5  >>  
krosno.pl

wersja mobilna