Aktualności

Czysta Energia - Nie czekaj, złóź wniosek. Lista rezerwowa stale otwarta

Przypominamy o stale otwartej liście rezerwowej dla tych wszystkich mieszkańców Krosna i Gminy Krościenko Wyżne, którzy dopiero teraz zdecydują się na udział w projekcie.

Czysta energia. Szacunkowe koszty instalacji

W związku z licznymi pytaniami przypominamy uczestnikom projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”, że ceny poszczególnych urządzeń – przedstawione w dokumentach (...)

Grafika czysta energia

Krosno rozpoczyna realizację projektu. Wpłata pierwszej transzy

Informujemy, że w związku z uzyskaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na projekt pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”, Miasto Krosno rozpoczyna realizację ...

Logo Czysta Energia

PIENIĄDZE DLA KROŚNIAN NA EKOLOGICZNE INSTALACJE

Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców miasta, którzy oczekują na dotację z Unii Europejskiej na instalacje systemów energii odnawialnej. Krośnieński projekt znalazł się na 10. miejscu i został wybrany do dofinansowania.

CZYSTA ENERGIA. Pozytywny wynik oceny merytorycznej

Informujemy, że zgodnie z opublikowaną w dniu 18 sierpnia 2017 roku informacją o wynikach oceny merytorycznej wniosków o dofinansowanie, projekt pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej (...)" uzyskał pozytywną ocenę merytoryczną.

Logo Czysta Energia

CZYSTA ENERGIA. Oczekiwanie na ocenę merytoryczną projektu

Informujemy, że nadal oczekujemy na wynik oceny złożonego projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”.

1 | 2 | 3  >>  
krosno.pl

wersja mobilna