Aktualności

Czysta energia - unieważnienie przetargu i ogłoszenie nowego postępowania

29 stycznia br. dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”. W związku z tym, że ceny złożonych ofert (...)

Czysta Energia - postępowanie przetargowe

W dniu 29.01 dokonano otwarcia ofert złożonych w postępowaniu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”. Zaoferowane kwoty nie odpowiadają wstępnie zaplanowanemu budżetowi (...)

OZE tematem na święta. Przetarg w ramach „Czystej Energii” został ogłoszony

Została przygotowana dokumentacja przetargowa na wykonanie instalacji w ramach „Czystej Energii” – projektu, z którego mogą skorzystać mieszkańcy Krosna i Krościenka Wyżnego i, z blisko 70% dotacją, zainstalować kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne

Czysta Energia - Nie czekaj, złóź wniosek. Lista rezerwowa stale otwarta

Przypominamy o stale otwartej liście rezerwowej dla tych wszystkich mieszkańców Krosna i Gminy Krościenko Wyżne, którzy dopiero teraz zdecydują się na udział w projekcie.

Czysta energia. Szacunkowe koszty instalacji

W związku z licznymi pytaniami przypominamy uczestnikom projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”, że ceny poszczególnych urządzeń – przedstawione w dokumentach (...)

Grafika czysta energia

Krosno rozpoczyna realizację projektu. Wpłata pierwszej transzy

Informujemy, że w związku z uzyskaniem dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na projekt pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej dla gospodarstw domowych z terenu Miasta Krosna i Gminy Krościenko Wyżne”, Miasto Krosno rozpoczyna realizację ...

1 | 2 | 3 | 4  >>  
krosno.pl

wersja mobilna